piątek, 19 grudnia 2014

W co się ubrać na sylwestra?

Czy Wam również  najlepiej wychodzi kupowanie ubrań nieplanowanych, ale przydatnych w sytuacjach podbramkowych? Mnie zdarzyło się niejednokrotnie zaopatrzyć się w sukienkę idealną na imprezę, rozglądając się w sklepach za czymś zupełnie innym. Kupowanie w ostatniej chwili zwykle nie kończyło się dla mnie dobrze. Zwykle nic mi się nie podobało, nie było rozmiaru, fasonu, koloru. Najpewniejszym sposobem, aby tego uniknąć będzie po prostu zaopatrzenie naszej szafy w ponadczasową, klasyczną sukienkę, która zawsze się sprawdzi.  Mała czarna, może mała czerwona... Zawsze można pokombinować z dodatkami, aby stylizacja była oryginalna i miała odpowiedni charakter. 


Zupełnie odmienną kwestią jest dobór stroju - sukienki do rodzaju imprezy. Najprościej mówiąc, co innego bardziej pasuje na bal, czy do restauracji, a co innego do klubu. Powłóczyste suknie raczej niezbyt sprawdzą się na klubowej imprezie. Wybierajcie więc długość krótszą - a jak krótką to już sprawa indywidualna. Na pewno sylwester w klubie pozwala na większą swobodę, na zabawę modą. Cekiny, rozcięcia, gołe ramiona, plecy, długość powyżej kolana eksponująca ładne nogi. Czemu nie! 
Wierzę, że macie już coś w szafie specjalnie przygotowane na tę okazję. Nie polecam dylematu, w co się ubrać na sylwestra w dniu 31 grudnia :)
Jeśli sukienkę macie z głowy, to już tylko wybór butów, torebki, fryzury, manikiuru i makijażu. Powodzenia!

 


NA BAL


W co się ubrać na sylwestra?


MANGO * MANGO *MANGO *MANGOW co się ubrać na sylwestra?


TED BAKER * PRETTY ONE * SIMPLE * YOSHE


 

DO RESTAURACJI


W co się ubrać na sylwestra?
YOSHE  * SIMPLE * TED BAKER * YOSHE
SOLAR * SIMPLE * TED BAKER * TED BAKER

W co się ubrać na sylwestra?
DO KLUBU


W co się ubrać na sylwestra?W co się ubrać na sylwestra?
STELLA McCARTNEY * ZARA * LOOKBOOKSTORE * ZARA


Prześlij komentarz
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...