czwartek, 13 listopada 2014

W stylu Doroty Wellman

Dorota Wellman zawsze budziła moją sympatię.  Od wielu lat (wraz z Marcinem Prokopem) jest współprowadzącą program w jednej z telewizji śniadaniowych. Zawsze wykazuje się ogromnym profesjonalizmem, nie wdzięczy się ani do swoich gości, ani do widzów. 
Pamiętam ją jeszcze z czasów, gdy prowadziła program Konsument. Już wtedy była niezwykłą osobowością. Nigdy nie bała się mówić tego, co myśli. W programie podpowiadała, jak sobie radzić z różnymi trudnościami w relacjach firma - konsument z punktu widzenia tej drugiej strony.

 
Dorota nigdy nie ukrywała swoich problemów z tuszą, podchodząc do swoich kilogramów z ogromnym dystansem. Jej styl ubierania ewoluował - dzisiaj częściej można ją obserwować w bardziej eleganckiej wersji. 
Nie dalej jak wczoraj miała premierę jej książka Ja nie mogę być modelką ?!

w stylu doroty wellman
 zdjęcie pochodzi ze strony: http://przeambitni.com/2014/11/07/relacja-spotkanie-z-dorota-wellman-podczas-promocji-ksiazki-jak-nie-moge-byc-modelka/
 
Czy Dorota poszła śladem innych celebrytów wydających różnego rodzaju poradniki? (Nie będę przytaczać nazwisk, ale doskonale wiecie, że lista byłaby pokaźna.) Z pewnością to pytanie padnie na niejednej konferencji związanej z promocją książki i jestem pewna, że pani Dorota doskonale z niego wybrnie. 

w stylu doroty wellman

zdjęcie nr 1 pochodzi ze strony: http://jastrzabpost.pl/?attachment_id=47114
 zdjęcie nr 2 pochodzi ze strony: http://www.jakbycszczesliwakobieta.pl/wielkie-wydarzenia-wielkie-stylizacje/


w stylu doroty wellman

zdjęcie nr 1 pochodzi ze strony: http://koktajl.fakt.pl/Przeglad-szafy-Doroty-Wellman,galeria,4901,1.html
 zdjęcie nr 2 pochodzi ze strony: http://vipnews.pl/2011/08/21/nowa-wojna-wellman-%E2%80%93-rusin/

Dorota potrafi doskonale wyglądać, mimo swojego rozmiaru XL. Najczęściej nosi się klasycznie i elegancko, ale z pewnością nie smutno. W jej ubiorach można zauważyć zabawę odważnymi kolorami. Z pewnością taki sposób ubierania odejmuje jej lat, ale nie odejmuje wdzięku. Udowadnia, że nawet kobieta dojrzała o bardziej okrągłych kształtach może wyglądać dobrze i czuć się dobrze. Sama jestem ciekawa, co znajdzie się w środku  Ja nie mogę być modelką ?!
Dajcie znać, jeśli dotarliście już do książki.
PS. Dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jeśli masz coś do powiedzenia odnośnie dzisiejszego posta, pisz śmiało!

„Ja nie mogę być modelką?!”

Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/gwiazdy/news-dorota-wellman-troche-o-modzie-troche-o-zyciu-w-ksiazce-ja-n,nId,1550820#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
„Ja nie mogę być modelką?!”

Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/gwiazdy/news-dorota-wellman-troche-o-modzie-troche-o-zyciu-w-ksiazce-ja-n,nId,1550820#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...