poniedziałek, 3 listopada 2014

Futrzak


Od pewnego czasu nie mogę się oprzeć urokowi pewnej części garderoby. Jest nią futrzana kamizelka. Być może również wpadła Wam w oko ta z reklamy telewizyjnej. Ja jestem nią oczarowana. ( Ale rozsądek mówi mi, że raczej nie pobiegnę od razu do sklepu, żeby ją kupić.)


zdjęcie pochodzi ze strony: http://www.hm.com/pl/winter-fashion

Podoba mi się to zestawienie ogromnej ilości puchu z lekkością wzorzystej sukienki. Do tego klasyczne, brązowe kozaki na słupku.  Nie da się ukryć, że świetnie w takich ubraniach będą prezentować się przede wszystkim szczupłe dziewczyny. Ale czy tylko dla nich zarezerwowany jest taki futrzak? To tylko kwestia doboru odpowiedniego fasonu i rozmiaru. Myślę, że jest to fajny element szafy, który sprawdzi się nie tylko w jednym sezonie. Poza tym ma jeszcze jedną niepowtarzalną zaletę - wyobraźcie sobie, że otulacie się w miękką, ciepłą kamizelkę i jesienno-zimowe chłody nie są już straszne. 

 

Futrzak w sklepie 


Poszperałam trochę w Internecie i oto, co udało mi się wypatrzeć:
 

Vest for women

Przy okazji, zaglądając na strony sklepów, możecie podpatrzeć, jak można skomponować kamizelkę z innymi ubraniami.
Mnie bardzo przypadł do gustu futrzak numer 5, ponieważ oprócz fajnego niebrudzącego futerka ma całkiem inny przyjemny walor - jest dwustronny. Warstwa spodnia jest lekko pikowana, w dodatku kamizelka jest wyposażona w kieszenie. 
Ceny kamizelek są bardzo zróżnicowane, nowa na pewno nie należy do najtańszych.


Jak stać się szczęśliwym posiadaczem kamizelki?


  1. Na pewno warto trochę poczekać, a być może uda Wam się kupić Waszą wymarzoną futrzaną kamizelkę na wyprzedażach w bardziej przystępnej cenie.
  2. Jeśli nie straszne są Wam sklepy z ubraniami z drugiej ręki, to a nuż tam upolujecie coś fajnego. Jest to jednak zadanie dla wytrwałych, ponieważ znalezienie tam konkretnej rzeczy jest to nie lada wyczyn.
  3. Istnieje jeszcze jeden sposób - można taką kamizelkę zrobić samodzielnie. Sposób jej wykonania i pomysły jej noszenia znajdziecie na bardzo fajnym blogu Kasi (oj zaglądam tam bardzo często) SIMPLICITE. Kamizelka jest o tyle fajna, że wymaga jedynie od Was przygotowania nożyczek, miary krawieckiej i kupienia (najlepiej dobrej jakości) kawałka futerkowego materiału.
 PS. Dziękuję, że wpadacie tu i komentujecie. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!

Prześlij komentarz
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...