czwartek, 3 lipca 2014

Jak Tilda Swinton

źródło zdjęcia: http://www.theplace2.ru/photos/Tilda-Swinton-md2886/pic-694387.html

Nie należę do fanów urody i talentu Tildy Swinton. Kojarzę ja w zasadzie z niewielu filmów. W dodatku nie potrafiłabym wymienić ani jednego tytułu. Próżno też szukać szerszych informacji o tej aktorce na Filmweb. Jest tam zaledwie krótka wzmianka. Nieco więcej wiadomości znajdziemy na wikipedii (ale wiadomo jak to jest z wikipedią - nie do końca sprawdzone informacje). Jednego nie można odmówić Tildzie Swinton - oryginalności. Jej uroda jest tak niepowtarzalna, że z pewnością zapada w pamięć. W większości jednak Tilda trafia do jakichś dziwnych rankingów, które umieszczają ją w gronie różnych dziwolągów, krasnali, odmieńców. Niektórzy twierdzą, że ma urodę androgyniczną i w ogóle brakuje jej kobiecości. No to teraz spójrzcie na zdjęcie poniżej. 

źródło zdjęcia: http://film.onet.pl/wyjatkowo-kobieca-tilda-swinton-na-planie-filmu-trainwreck/qlvhg

Tilda z zasady nie stosuje żadnego makijażu. Zawsze pokazuje się sauté. Tu zdecydowanie zaskakuje swoją bardzo kobiecą metamorfozą. Jest ona związana z kreacją postaci z nowego projektu, w którym uczestniczy - filmu Trainwreck. Może się skuszę i obejrzę, a do tego z większą śmiałością Wam o tym opowiem. Na premierę jeszcze trzeba trochę poczekać, więc cierpliwości.
Niewiarygodne, jak umiejętnie wykonany makijaż może stworzyć na nowo osobę.


źródło zdjęcia:http://www.theplace2.ru/photos/Tilda-Swinton-md2886/pic-693180.html

Tu Tilda w bardziej męskim wydaniu - garnitur, krótka fryzura z włosami zaczesanymi za czoło i tradycyjnie brak makijażu.

Dziękuję za odwiedziny.

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...